"До Києва прибув новий борт": Волонтерка просить киян здавати кров для тяжкопоранених бійців (фото)

Юсупова також повідомила про потреби воїнів, які проходять лікування.

Об этом сообщает baza-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Волонтер Наталія Юсупова повідомила про прибуття до Києва нового борту з пораненими воїнами, частина з яких потребує переливання крові. Про це вона написала у Фейсбуці, передають Патріоти України.

"Столичним шосе знову мчали швидкі з мигалками, серед прибулих воїни з ампутацією, є в дуже важкому стані. За 3 останні місяці понад 90 поранених. Терміново, здавати кров, центр крові на території госпіталю, понеділок-четвер з 9 до 12, з паспортом, адреса Госпітальна, 18", — написала вона.

Юсупова також повідомила про потреби воїнів, які проходять лікування. "Знеболювальне дексалгін і кетанов в ампулах, футболки, спортивні костюми, куртки, поранених привозять у формі. Для перекусу ковбаса, сир, йогурти, соки, також кава, чай, вода, овочі, фрукти, солодощі. Нагадую, що ми знаходимося у відділенні травматології, в їдальні. Воїнів багато і всім потрібна турбота й увага", — додала волонтер, опубліковава чеки вже зроблених покупок і фото відправлених на фронт посилок.

Картка для переказу 4627 0551 5008 4795 Приват і 4441 1144 4022 0109 Монобанк, Ветвицька Наталя.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/do-kyieva-prybuv-novyi-bort-volonterka-prosyt-kyian-zdavaty-krov-dlia-tiazhkoporanenykh-biitsiv-foto-302373.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя