У Луцьку відбудеться «Осінній бал» для особливих дітей


22 листопада 2019 року у Луцьку відбудеться «Осінній бал» для дітей та підлітків з особливими потребами. На проведення заходу луцькі депутати виділили 50 тисяч гривень.

Про це стало відомо 30 жовтня, під час засідання чергової 65-ї сесії Луцької міської ради.

У заході візьмуть участь вихованці Луцького навчально-реабілітаційного центру, а також члени громадських організацій «Батьки дітей із синдромом Дауна», «Сильні діти», «Ресурсний центр «Кольорова капустинка», «Спілка батьків інвалідів із розладами аутичного спектру «Янголята», батьків дітей із психо-фізичними вадами розвитку «Повір у себе», Центр реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок».

Нагадаємо, минулого року серед почесних гостей «Осіннього балу −2018» виступали фіналіст шоу «Голос країни 5» Антон Копитін, учасниця «Голосу країни 8» із Волині Марія Хурсенко, а також танцюрист і хореограф Владислав Яма, котрий дав майстер-клас із виконання одного з традиційних танців балу.

Тож депутат Борис Смаль зініціював виділення грошової допомоги на проведення «Осіннього балу – 2019».

«Раніше мова йшлася про виділення 250 тисяч гривень з міського бюджету, однак бюджетна комісія Луцької міської ради таку ініціативу відхилила.
Прошу виділити хоча б частину коштів на департамент сім’ї, молоді та спорту, а, натомість, 50 тисяч зняти з ремонту фонтану на Тетральному майдані», – звернувся Костянтин Петрочук до колег.

Так, луцькі обранці громади ініціативу підтримали.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-vidbudetsia-osinniy-bal-dlia-osoblyvykh-ditey-/” Об этом сообщает surplus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя