Холодницький розповів, за що його не люблять антикорупційні активісти

<span>Назар Холодницький</span>
Назар Холодницький


«У мене, наприклад, до НАБУ є запитання, чому не розслідуються наші ключові провадження», — заявив Холодницький Об этом сообщает telegrafist.in.ua со ссылкой на СМИ.Керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв’ю «Главкому» заявив, що антикорупційні активісти його критикують, бо він – «не статист НАБУ».


«У мене, наприклад, до НАБУ є запитання, чому не розслідуються наші ключові провадження. Ми вже більше року говоримо про справу Приватбанку, а детективи навіть не зрушили з місця і не знають, з чого починати. У кінці минулого року ГПУ відкрила кілька кримінальних проваджень проти колишніх керівників або власників Приватбанку, зокрема – проти Ігоря Коломойського, за статтею про доведення установи до неплатоспроможності. Генпрокурор Юрій Луценко уточнював, що ГПУ, НАБУ та САП розслідують кілька справ, пов’язаних з Приватбанком. Чому прокурори б’ються по «Роттердам+» – експертизи призначаємо, питання вичитуємо – а детективи підходять до процесу «рівно-криво, аби живо»? Чомусь відпочинок Корчак у Шешорах – це «страшний злочин», а щодо Гонтаревої у Мальдівах — провадження закрито», — зазначив керівник Антикорупційної прокуратури.


Він зауважив, що на оголошення рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів антикорупційних активістів прийшло «людей 8-10». «Головне, влаштувати штовханину у коридорі, взяти в руки плакати і кричати голосніше «Ганьба!» — сказав Холодницький.


«А не люблять (Холодницького. – Ред.) тому, бо я прийшов сюди не для того, щоб бути статистом НАБУ, як і мої прокурори. І їхній відкритий лист це довів: 33 з 36-ти підписали, ще троє були у відпустці», — підкреслив керівник Антикорупційної прокуратури.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/holodnickiy-rozpoviv-za-shcho-yogo-ne-lyublyat-antikorupciyni-aktivisti-518937.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя